3. Перейти до інших проєктів DW

"Євро-2024": Нідерланди розбили Румунію у 1/8 фіналу

Дмитро Шварц
2 липня 2024 р.

Збірна Нідерландів здобула розгромну перемогу над Румунією в матчі 1/8 фіналу "Євро-2024".

Коді Гакпо святкує свій перший гол із Хаві Сімонсом
Коді Гакпо святкує свій перший гол із Хаві Сімонсом. Збірна Нідерландів розгромила Румунію у передостанньому матчі 1/8-фіналу "Євро-2024"Фото: Fiona Noever/REUTERS

Збірна Нідерландів у вівторок, 2 липня, здобула розгромну перемогу 3:0 над Румунією та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу

Рахунок у поєдинку на 20-й хвилині відкрив гравець англійського "Ліверпуля" Коді Гакпо, а ще два голи, на 82-й та 4-й хвилині компенсованого часу, у ворота румунів відправив його партнер по збірній Доніелл Мален, який представляє дортмундську "Борусію".

Раніше до чвертьфіналу чемпіонату пройшли збірні Німеччини, Іспанії, Франції, Португалії, Англії та Швейцарії.

Останній учасник наступного кола першості визначиться у вівторок увечері у поєдинку збірних Австрії та Туреччини.