Ліга чемпіонів: "Баварія" та "Барселона" вийшли в півфінал

Наталія Мехед22 квітня 2015 р.

"Баварія" забезпечила перемогу у першому таймі, коли гравці забили у ворота "Порту" п’ять м’ячів. У другому матчі дня "Барселона" виграла в "Парі Сен-Жермен". Жеребкування півфіналів Ліги чемпіонів відбудеться 24 квітня.

Томас Мюллер і Т'яго Алькантара
Томас Мюллер і Т'яго АлькантараФото: Reuters/Michael Dalder

Мюнхенська "Баварія" в матчі у відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів розгромила у вівторок, 21 квітня, португальський "Порту" з рахунком 6:1, забезпечивши собі вихід до півфіналу найпрестижнішого європейського футбольного клубного турніру.

Перед багаторазовим чемпіоном Німеччини стояло складне завдання. Команда поступилася в першому матчі 1:3. Крім того, тренер мюнхенців Пеп Гвардіола не міг розраховувати одразу на кількох гравців основного складу, які заліковують травми. Тим не менше, перемога була, по суті, досягнута уже в першому таймі, коли Тьяго Алькантара (на 14-й хвилині), Жером Боатенґ (на 22-й хвилині), Томас Мюллер (на 36-й хвилині) та двічі Роберт Левандовський (на 27-й та 40-й хвилині) скерували у ворота гостей п’ять м’ячів. У другому таймі команди обмінялися голами. У "Порту" відзначився Джексон Мартінес. А завершальну крапку в матчі поставив Хабі Алонсо.

У другому матчі дня "Барселона" упевнено обіграла французький "Парі Сен-Жермен" (2:0) і також забезпечила собі вихід до четвірки найсильніших. Жеребкування півфіналів Ліги чемпіонів відбудеться у п’ятницю, 24 квітня.