Блокаду з будівлі телеканалу "Інтер" знято
6 вересня 2016 р.У вівторок, 6 вересня, телеканал "Інтер" повідомив, що протестувальники зняли блокаду з телецентру "Інтер Медіа Груп". Учасники блокади заявили, що досягнули своїх цілей, зокрема домовилися з керівництвом каналу про звільнення заступника директора Ігоря Шувалова, а також про зміну редакційної політики каналу протягом п'яти днів. Водночас на "Інтері" дану інформацію заперечують. "Телеканал "Інтер" ні про що не домовлявся з особами, що блокували роботу телецентру і не вів жодних переговорів з радикалами. Ми заявляємо про неприпустимість переслідування за політичними мотивами", - йдеться у зверненні телеканалу.
Телеканал вимагає об'єктивного публічного розслідування атаки і підпалу, скоєних 4 вересня, блокування головного телецентру, та перешкоджання професійній діяльності журналістів.
Євросоюз також виступив із відповідним закликом до української влади. "Ми закликаємо до повного, незалежного розслідування подібних інцидентів, щоби уникнути безкарності відповідальних", - заявила речниця зовнішньополітичного відомства ЄС Майя Косьянчич, відповідаючи на запитання журналістів. Вона додала, що вимога президента Петра Порошенка до генпрокурора про відкриття провадження "є доцільним кроком" в даній ситуації.
Раніше атаку на телеканал "Інтер" засудили представники ОБСЄ, організації "Репортери без кордонів" та голова ПАРЄ.