У футбольному фіналі Олімпіади зіграють німці і бразильці

Максим Сидоржевський18 серпня 2016 р.

До фіналу Олімпіади вперше одночасно пробились чоловіча та жіноча збірні ФРН з футболу. Жіноча збірна посперечається за золото з командою Швеції.

Олімпійська збірна Німеччини з футболу вийшла до фіналу і 20 серпня зустрінеться на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро з господарями Ігор - олімпійською збірною Бразилії. У середу, 17 серпня, в півфіналі німецькі футболісти під керівництвом тренера Горста Грубеша обіграли команду Нігерії з рахунком 2:0.

Збірна ФРН з футболу не виступала на Олімпійських іграх 28 років. Раніше найкращим і єдиним олімпійським досягненням ФРН було третє місце на Іграх у Сеулі в 1988 році. Крім того, збірній НДР в 1976 році в Монреалі вдалося завоювати золото, а в 1980 в Москві - срібло.

У свою чергу, до фіналу Олімпіади вперше в історії вийшла і жіноча збірна ФРН з футболу, яка в півфіналі обіграла канадок з рахунком 2:0. 19 серпня на стадіоні "Маракана" команда під керівництвом Сільвії Найд посперечається за золото зі збірною Швеції.

Лаура Людвіг і Кіра Валькенгорст
Лаура Людвіг і Кіра ВалькенгорстФото: picture-alliance/AP Photo/M. J. Sanchez

12-й день - 12-те золото

Тим часом 12-й день Олімпіади в Ріо приніс збірній Німеччини кілька медалей. Чергове, 12-е золото для німецької збірної завоювала жіноча команда з пляжного волейболу - Лаура Людвіг і Кіра Валькенгорст. Крім того, в середу скарбничка німецької збірної поповнилася двома бронзовими нагородами - Тімо Болл завоював бронзу в настільному тенісі, а збірна ФРН по конкуру стала третьою в командних змаганнях.

Олімпійська збірна Німеччини посідає п'яте місце в неофіційному медальному заліку Олімпіади. В її активі - 29 медалей: 12 - золотих, 8 - срібних та 9 - бронзових.

Біженцям-олімпійцям в Ріо присвятили мурал (17.08.2016)