Фелпс побив олімпійський рекорд давнього грека

Стас Соколов12 серпня 2016 р.

Плавець олімпійської збірної США Майкл Фелпс на Іграх у Ріо-де-Жанейро завоював 22-е золото в кар'єрі та побив історичний рекорд за кількістью індивідуальних перемог.

Майкл Фелпс - найуспішніший пловець в історії спорту
Майкл Фелпс - найуспішніший пловець в історії спортуФото: Reuters/D. Ebenbichler

Американський плавець Майкл Фелпс у четвер, 11 серпня, здобув 22-у золоту олімпійську медаль у своїй кар'єрі на Іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро. Він посів перше місце у змаганнях з комплексного плавання на дистанції 200 метрів, що стало його 13-ю індивідуальною перемогою на олімпіадах, повідомляє офіційний мікроблог Ігор на Twitter.

Коментатори відзначили, що Фелпс став першим спортсменом із таким результатом. Плавцеві вдалося побити рекорд давньогрецького олімпійського спортсмена Леоніда Родоського, який брав участь у змаганнях майже 2170 років тому та виграв 12 індивідуальних змагань, пише видання The New York Times. Фелпс також став першим спортсменом, який здобуває нагороду в одній дисципліні чотири Олімпіади підряд.

У п'ятницю, 12 серпня, у Ріо пройдуть змагання з плавання батерфляєм на дистанції 100 метрів, на яких також очікується перемога американця та отримання ним 23-го золота.

Чому Майкл Фелпс ставить банки на спину (11.08.2016)