Португалія стала першою фіналісткою "Євро-2016"

Аніта Грабська7 липня 2016 р.

Збірна Португалії здолала Уельс із рахунком 2:0. Обидва голи португальці забили у другій половині матчу. 7 липня стане відомий другий фіналіст.

Збірна Португалії з футболу першою вийшла до фіналу чемпіонату Європи, який триває у Франції. Португальці перемогли валлійців із рахунком 2:0 на стадіоні "Стад де Ліон" у Ліоні в середу, 6 липня. Перший тайм закінчився внічию. Невдовзі після перерви - на 50-й хвилині гри - форвард Кріштіану Роналду головою забив перший м'яч у ворота Уельсу. За три хвилини після цього ще один нападник Луіш Нані забив другий гол. Вихід до фіналу європейської футбольної першості автор другого голу назвав історичним моментом для Португалії.

Суперник Португалії в фіналі чемпіонату стане відомим пізно ввечері 7 липня після зустрічі збірних Німеччини та Франції. Фінал "Євро-2016" відбудеться 10 липня в Парижі на стадіоні "Стад де Франс".