"Євро-2016": Ісландці поступилися французам

Стас Соколов4 липня 2016 р.

Збірна Франції в останньому чвертьфіналі "Євро-2016" з рахунком 5:2 перемогла Ісландію та пройшла до півфіналу.

Уболівальники французької команди
Уболівальники французької командиФото: Getty Images/AFP/T. Schwarz

Збірна Франції обіграла Ісландію з рахунком 5:2, таким чином завоювавши собі путівку у півфінал "Євро-2016".

Рахунок відкрили французи вже на 12-й хвилині - Олів'є Жиру відправив м'яча у ворота ісландців після передачі від Блеза Матюїді. На 20-й хвилині Франція подвоїла рахунок - Поль Погба забив головою. До кінця першого тайму забити вдалося Дімітрі Пає та Антуанові Грізманну.

Йоганн Гудмундссон (л) та Блез Матюїді
Йоганн Гудмундссон (л) та Блез МатюїдіФото: Reuters/C. Hartmann

Ісландці забили свій перший гол на 55-й хвилині завдяки комбінації Гілфі Сігурдссона та Колбейнна Сігторссона, який поцілив у ворота Самюеля Умтіті. За кілька хвилин після цього Пає атакував зі штрафного, а Жиру головою направив м'яч у ворота. Ісландці ж забили свій другий гол під кінець матчу: у штрафний атакував Арі Фрейр Скуласон, Біркір Б'ярнасон довершив удар головою.

Дімітрі Пає забиває третій гол ісландцям
Дімітрі Пає забиває третій гол ісландцямФото: Reuters/D. Staples

Франція стала останнім півфіналістом "Євро-2016", на неї чекає змагання з німецькою збірною.