"Євро-2016": Ісландія сенсаційно перемагає Англію

Віталій Дубенський27 червня 2016 р.

Збірна Ісландії перемогла англійців у 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з рахунком 2-1 і в чвертьфіналі турніру зіграє з командою Франції. Тренер англійців Рой Ходжсон після поразки заявив про свою відставку.

Гравці збірної Ісландії святкують перемогу над Англією
Гравці збірної Ісландії святкують перемогу над АнглієюФото: Reuters/K. Pfaffenbach

Футбольна збірна Ісландії в останньому матчі 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу 2016 року в понеділок, 27 червня, перемогла збірну Англії з рахунком 2-1 і вийшла у чвертьфінал турніру.

Рахунок у матчі, який проходив у Ніцці, вже на 4-й хвилині ударом з пенальті відкрив капітан англійців Вейн Руні - суддя призначив 11-метровий за фол воротаря ісландців Галльдорссона на Рахіму Стерлінгу.

Вейн Руні відкриває рахунок у матчі
Вейн Руні відкриває рахунок у матчіФото: Reuters/E. Gaillard

Однак вже на 6-й хвилині ісландці відігралися - гол забив захисник Рагнар Сігурдссон, а на 18-й хвилині нападник Колбейнн Сігторссон вивів ісландців вперед - невпевнено у воротах зіграв Джо Харт.

Гол Сігторссона у ворота Джо Харта
Гол Сігторссона у ворота Джо ХартаФото: Reuters/K. Pfaffenbach

До і після перерви англійці, попри помітну перевагу, не змогли зрівняти рахунок. Ісландці також мали кілька нагод збільшити перевагу.

Після поразки головний тренер англійців Рой Ходжсон заявив про свою відставку.

Збірна Ісландії стала головною сенсацією турніру і в чвертьфіналі зіграє 3 липня з господаркою чемпіонату - Францією. Інші чвертьфінальні пари: Польща-Португалія, Німеччина-Італія та Бельгія-Уельс. Чвертьфінали стартують 30 червня.