2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

Завершився груповий етап "Євро-2016"

Юрій Шейко23 червня 2016 р.

Матчами групи Е завершився груповий етап Чемпіонату Європи з футболу. У першому раунді плей-оф зіграють, зокрема, Німеччина зі Словаччиною, Іспанія з Італією, Франція з Ірландією.

Ірландія змогла здолати Італію та пробитися до плей-оф
Ірландія змогла здолати Італію та пробитися до плей-офФото: Reuters/G. Fuentes

На Чемпіонаті Європи з футболу у Франції команди зіграли усі матчі групового етапу. Заключні поєдинки відбулися у групі E увечері в середу, 22 червня. У Ніцці Бельгія очікувано здолала Швецію з рахунком 1:0. Гол забив на 84-й хвилині Раджа Наїнгголан. У другій грі, в Ліллі, Італія несподівано програла Ірландії - 0:1. У цій грі відзначився Роббі Бреді - на 85-й хвилині.

Попри поразку Італія посіла перше місце, Бельгія - друге, а Ірландія завдяки чотирьом очкам пройшла у плей-оф з третього. Раніше у середу пройшли заключні ігри у групі F: Ісландія перемогла Австрію - 2:1, а Угорщина з Португалією показали найрезультативнішу поки гру на "Євро-2016" - 3:3.

Матчі 1/8 фіналу

Тож стали відомими матчі 1/8 фіналу. Так, 25 червня зіграють Швейцарія проти Польщі, Уельс проти Північної Ірландії, а Хорватія проти Португалії. 26 червня пройдуть поєдинки між Францією й Ірландією, Німеччиною та Словаччиною, Угорщиною та Бельгією. 27 червня чинні чемпіони Європи - Іспанія - зіграє з фіналістом "Євро-2012" Італією, також зустрінеться Англія з Ісландією.

"Євро-2016": футбол і криваві бійки (16.06.2016)