"Євро-2016": Україна програла Польщі 0:1

Максим Сидоржевський21 червня 2016 р.

За досить рівної гри більш результативними виявились гравці збірної Польщі. Україна фінішує на "Євро-2016" на останньому місці у групі "С" з нулем очок, не забивши жодного гола.

Національна збірна України з футболу зазнала поразки у заключному матчі групового етапу "Євро-2016" проти команди Польщі. Матч, який відбувся у вівторок, 21 червня, на стадіоні "Велодром" у Марселі, завершився з рахунком 0:1 на користь поляків.

У першому таймі гравці обох збірних продемонстрували досить рівну гру, без явного домінування однієї з команд. Як Україна, так і Польща створили біля воріт суперника по кілька небезпечних моментів. Проте до результативного "пострілу" справа так і не дійшла. Найближчим до взяття воріт у першому таймі був нападник поляків Роберт Левандовські, який на 4-й хвилині матчу пробив вище воріт, вийшовши фактично сам-на-сам з Андрієм П'ятовим. Українці теж мали нагоду відкрити рахунок у матчі на 9-й хвилині, проте Андрій Ярмоленко після проходу правим флангом пробив повз ворота.

Другий тайм розпочався для української збірної невдало. На 54-й хвилині півзахисник поляків Якуб Блащиковські після розіграшу кутового обіграв Руслана Ротаня у штрафному майданчику та ефектним ударом пробив у "дев'ятку" воріт П'ятова. Після забитого гола українці більше контролювали м'яч і створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, проте забити підопічним Михайла Фоменка так і не вдалось.

Таким чином перше місце у групі "С" прогнозовано посіла збірна Німеччини, яка 21 червня перемогла Північну Ірландію з рахунком 1:0 і набрала у підсумку 7 очок. Другою у групі фінішувала збірна Польщі, у якої також 7 очок, третє місце - у Північної Ірландії - 3 очки. Збірна України програла усі три матчі, не забивши жодного гола, і посіла останнє місце у групі з нулем очок.

Україна втратила шанси на вихід до стадії плей-офф "Євро-2016" після програшу у двох перших матчах групової стадії командам Німеччини та Північної Ірландії. Обидва матчі закінчились з однаковим рахунком - 2:0. Головний тренер збірної України Михайло Фоменко 20 червня пояснив невдалий виступ на європейській першості "непростою ситуацією в країні".

Як українські вболівальники проводжають команду на матч (16.06.2016)