"Євро-2016": Північна Ірландія перемогла Україну 2:0

Іван Сотніков, Віталій Дубенський16 червня 2016 р.

Українці поступилися північним ірландцям в своєму другому матчі на чемпіонаті Європи з рахунком 0: 2. Після двох поразок підопічні Михайла Фоменка фактично втратили шанси на вихід з групи.

Північна Ірландія, Україна

Збірна України у четвер, 16 червня, в Ліоні програла збірній Північної Ірландії з рахунком 0:2. Після двох поразок підопічні Михайла Фоменка фактично втратили шанси на вихід з групи.

Рахунок на 49-й хвилині відкрив північноірландський захисник Гарет МакОлі. На останній хвилині доданого часу півзахисник Ніалл Маꥳнн забив другий м'яч у ворота Андрія П’ятова.

Ця поразка стала другою для підопічних Михайла Фоменка на "Євро-2016". Україна команда, яка досі не має жодного очка, може стати першою командою, що залишить турнір, якщо Німеччина зіграє внічию з Польщею.