"Євро-2016": Словаччина перемогла Росію 2:1

Юрій Шейко15 червня 2016 р.

Збірна Словаччини забила Акінфєєву два блискучих голи у першому таймі. У другій половині росіяни змогли відіграти лише один м'яч.

Владімір Вайсс відкрив рахунок на 33-й хвилині
Владімір Вайсс відкрив рахунок на 33-й хвилиніФото: Reuters/C. Hartmann

Після врятованого на передостанній хвилині матчу з Англією, у своїй другій грі на "Євро-2016" збірна Росії поступилася Словаччині 1:2. Матч відбувся на стадіоні "П'єр Моруа" у Ліллі у середу, 15 червня.

Протягом перших 20 хвилин команди обмінювалися випадами, хоча і не дуже небезпечними. На 28-й хвилині Росія мала нагоду забити - на контратаці Федір Смолов пробивав небезпечно, але м'яч пройшов повз ворота.

Як і у грі з англійцями, росіяни пропустили першими. На 33-й хвилині після подачі зі своєї половини поля Владімір Вайсс прийняв м'яч, пробіг із ним вперед, обвів двох захисників та потужним ударом по діагоналі забив гол Ігорю Акінфєєву. На 45-й хвилині словаки подвоїли рахунок - після удару Марека Гамшика м'яч зрикошетив від поперечини та влетів у сітку.

Вболівальники збірної Росії
Вболівальники збірної РосіїФото: Reuters/G. Fuentes

Після перерви тривала відносно рівна гра. На 67-й хвилині росіяни створили у штрафній супротивника підряд два небезпечних моменти, але оборона словаків спрацювала. Одразу після цього довелося відбиватися уже збірній РФ.

Згодом запанувало відносне затишшя, яке завершилося на 80-й хвилині, коли росіянам вдалося відіграти один м'яч. Після навісу Олега Шатова Денис Глушаков головою забив гол. Після цього збірна РФ продовжувала атакувати, проте, попри певні помилки гравців зі Словаччини, росіянам не вдалося зрівняти рахунок.

Нагадаємо, попередню гру збірна Росії зіграла зі зібрною Англії внічию. Матч пройшов на стадіоні "Велодром" у Марселі та завершився з рахунком 1:1. Словаччина ж з мінімальним рахунком поступилася Уельсу. Таким чином словаки перемістилися з останнього на перше місце з трьома очками. Росіяни опинилися в кінці групи B.

Як повідомлялось, за поведінку російських уболівальників після матчу Англія-Росія з Москви стягнуть грошовий штраф в розмірі 150 тисяч євро, а збірній РФ загрожує дискваліфікація, якщо її вболівальники знову спровокують заворушення.