"Євро-2016": Україна програла Німеччині 0:2

Валерій Сааков12 червня 2016 р.

Збірні України та Німеччини продемонстрували красивий відкритий футбол. Німці провели швидкий гол і змогли втримати свої ворота сухими. На другій доданій хвилині Швайнштайгер забив другий м'яч.

Боатенґ здійснив феноменальний сейв
Боатенґ здійснив феноменальний сейвФото: Reuters/B. Tessier

Збірна України під час своєї першої гри на Чемпіонаті Європи 2016 року програла діючому чемпіону світу - збірній Німеччини. Матч, що відбувався на стадіоні "П'єр Моруа" завершився з рахунком 0:2.

На початку команди обмінялися небезпечними випадами: перший гольовий момент у грі створив на п'ятій хвилині Євген Коноплянка. Мануель Ноєр у стрибку зберіг свої ворота. Незабаром вже Андрію П'ятову довелося рятувати збірну України.

Німеччина швидко змогла відкрити рахунок. На 19 хвилині Тоні Кроос подав штрафний і Мустафі переправив головою м'яч у сітку. Після зміни рахунку команди продовжили грати у відкритий футбол. Після подачі з кутового на 27-й хвилині Євген Хачеріді пробив під перекладину. І знову Ноєр миттєво зреагував та залишив свої ворота сухими. За дві хвилини блискучий сейв здійснив уже П'ятов, відбивши удар Самі Хедіри, який вийшов з воротарем один на один.

На 37-й хвилині Жером Боатенґ врятував свою збірну, виконавши феноменальний акробатичний трюк. Він вибив м'яч прямо з лінії воріт та влетів сам у сітку. Майже одразу після цього збірна України змогла забити гол, проте зарахували офсайд. До перерви українці хоч і атакувати, але не змогли забити.

Після перерви команди продовжили обмінюватися небезпечними випадами. Зокрема, П'ятову довелося робити два сейви. Шанс мав Ракицький: на 57-й хвилині він ударив зі штрафного на силу, проте м'яч пройшов біля поперечини.

В середині другого тайму українська збірна відійшла назад і у німців було кілька небезпечних моментів біля воріт П'ятова. Український голкіпер зробив кілька вдалих виходів один на один.

Під кінець гри Україна мала ще пару моментів, проте на контратаці на другій доданій хвилині Бастіан Швайнштайгер, який вийшов на заміну, забив гол.

Загалом команди грали чисто. Так, першу жовту картку арбітр показав лише на 68-й хвилині - Коноплянці, який сфолив, зриваючи атаку.

Протягом гри можна було чути вигуки "Україна!", "Героям слава!".

Нагадаємо, збірні України та Німеччини провели між собою п'ять матчів за свою історію: чотири на кваліфікаціях Чемпіонатів світу і одну тестову гру. На них німці не зазнали жодної поразки: два матчі завершилися їх перемогою, ще три - нічиєю. У фінальній частині Чемпіонату Європи Україна та Німеччина в зустрічалися вперше.

Як повідомлялося, зустріч суперників Німеччини та України у групі С - збірних Північної Ірландії та Польщі - завершилася перемогою поляків з рахунком 0:1.

У чому секрет німецького футболу (31.05.2016)