1. Перейти до змісту
  2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

США вимагають від Китаю припинити кібершпигунство

Наталія Мехед21 вересня 2015 р.

Вашингтон вимагає від Пекіна припинити кібершпигунство. За словами радниці президента США, воно є критичним фактором у визначенні майбутнього американсько-китайських відносин.

https://p.dw.com/p/1Ga5f
Білий дім
Білий дімФото: imago

США зробили Китаю попередження з вимогою припинити підтримуване державою кібершпигунство. Про це в понеділок, 21 вересня, заявила радниця президента США з національної безпеки Сюзан Райс, повідомляє агенція Reuters. Вона назвала ставлення до кібершпигунства "не просто легким роздратуванням", а питанням національної та економічної безпеки Сполучених Штатів Америки.

"Це спричиняє величезну напругу в наших двосторонніх відносинах і це є критичним фактором у визначенні майбутньої траєкторії зв'язків між США та Китаєм", - наголосила Райс. Радниця американського президента уточнила, що кібершпигунство за персональною та корпоративною інформацією з метою отримання економічної вигоди підриває довгострокову економічну співпрацю та має бути зупинене.

Як зазначається, заява була зроблена напередодні візиту до Сполучених Штатів голови КНР Сі Цзіньпіна. Очікується, що під час зустрічі цього тижня президент США Барак Обама та лідер Китаю обговорять, крім питання кібершпигунства, також і розбіжності в поглядах щодо прав людини і територіальні суперечки у Південно-Китайському морі.

Пропустити розділ Більше за темою

Більше за темою