1. Перейти до змісту
  2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

ЄС - основний ринок збуту для німців

Валерій Сааков9 квітня 2015 р.

Найбільше імпортувала німецькі товари та послуги Франція. Загалом у списку ТОР-10 провідних імпортерів товарів "Made in Germany" - сім країн-членів ЄС.

https://p.dw.com/p/1F5c1
Фото: picture-alliance/dpa

Найвищий попит на товари та послуги з Німеччини спостерігався торік в країнах Євросоюзу. Про це свідчать дані, опубліковані у четвер, 9 квітня, Федеральною службою статистики. Згідно з оприлюдненим списком головних країн-імпортерів німецької продукції у 2014 році, перше місце у ньому посіла Франція. Ця країна ввезла з Німеччини товарів на 102 мільярди євро. До трійки лідерів увійшли також США ( 96 мільярдів євро ) та Великобританія ( 84 мільярди євро). Четверте місце належить Китаю, адже Піднебесна торік імпортувала з Німеччини товарів та послуг на суму 75 мільярди євро.

Україна посіла 43-тє місце серед імпортерів німецької продукції. Вона закупила товарів на 3,9 мільярда євро.

Cім з десяти провідних країн-імпортерів з Німеччини - це країни-члени ЄС. Крім Франції та Великобританії, у топ-десятці Нідерланди, Австрія, Італія, Польща та Бельгія. Лише вони імпортували на сукупну суму майже 460 мільярди євро. З країн, що не входять до ЄС, крім згаданих США та Китаю, лише Швейцарія спромоглася увійти до списку ТОР-10 провідних імпортерів товарів "Made in Germany". На цю альпійську країну припало у 2014 році 46 мільярдів євро німецького експорту, тож вона посіла дев'яте місце, обійшовши Бельгію, що ввезла на 42 мільярди євро з Німеччини, зазначається у повідомленні. Сукупна вартість німецьких товарів, закуплених Російською Федерацією, дорівнювала у 2014 році 29,3 мільярда євро.

Як повідомлялося, Німеччина торік досягла рекордних показників експортного профіциту - близько 220 мільярдів євро.

Складне партнерство: що гальмує зближення України з ЄС

Пропустити розділ Більше за темою

Більше за темою

Більше публікацій